Kontakta oss!

RGS kansli är öppet måndag-onsdag och bemannas av Sari Isoaho.

Frågor gällande föreningen, gästhamnsutveckling och samarbeten,

vänligen kontakta vår ordförande Klas Hjärtstam.

20220302_162707_edited.jpg

Klas Hjärtstam

Ordförande

 Telefonnummer: 0733-128 142

Email: info@gasthamnarsverige.se

Sari Isoaho

Administratör

Email: sari.isoaho@gasthamnarsverige.se

RGS Organisation

STYRELSEN

Ordförande

Klas Hjärtstam

klas@konsultsmedjan.se

+46(0)707-284 646

 

Vice ordförande

Rasmus Berg

rasmus.berg@blidosundsbolaget.se

+46(0)703-414 764

 

Kassör

Björn Altnäs

bjorn@altnas.se

+46(0)703-414 764

 

Ledamot

Andreas Nilsson

andreas@nyavatten.se

+46(0)707-900 910

 

Ledamot

Fredrik Barthold

fredrik@dockspot.com

+46(0)702-311 146

Ledamot

Stefan Johnson

stefan.johnson@kalmar.com

+46(0)702-492 495

Ledamot

Michael Larkner

michael@larkner.se

+46 (0)701-680 404

 

SUPPLEANT

Rikard Andersson

rikard.andersson@nynashamn.se

+46(0)8-52073931

SUPPLEANT

Anders Lindskog

anders.lindskog@dockanmarina.se

+46(0)704-401 114

REVISORER

Lars-Gösta Alsterberg

lgalsterberg@hotmail.com

+46(0)730-262 626

 

Lars Larsson

ll.lby@live.se

+46(0)455-26477, +46(0)709-226 477

 

VALBEREDNING

Inga-Britt Söderström

ingabritt@gmail.com 

+46(0)768484 858

Helena Pagoldh

helena@sundbyholmsgasthamn.se

+46(0)705-252 582