Kontakta oss!

RGS kansli är öppet vardagar och bemannas av Sari Isoaho.

Frågor gällande föreningen, gästhamnsutveckling och samarbeten,

vänligen kontakta vår Generalsekreterare Dick Netterlid.

Besättning RGS kontor.jpg

Dick Netterlid

Generalsekreterare

 Telefonnummer:+46(0)70 5 912990

Email: dick.netterlid@gasthamnarsverige.se

Natalie Birnbach

Marknadsansvarig/Hållbarhetsstrateg

Email: natalie.birnbach@gasthamnarsverige.se

Sari Isoaho

Administratör

Email: sari.isoaho@gasthamnarsverige.se

RGS Organisation

STYRELSEN

Ordförande

Klas Hjärtstam

klas@konsultsmedjan.se

+46(0)707-284646

 

Vice ordförande

Rasmus Berg

rasmus.berg@blidosundsbolaget.se

+46(0)703-414764

 

Kassör

Björn Altnäs

bjorn@altnas.se

+46(0)703-414764

 

Ledamot

Andreas Nilsson

andreas@nyavatten.se

+46(0)707-900910

 

Ledamot

Fredrik Barthold

fredrik@dockspot.com

+46(0)702-311146

Ledamot

Stefan Johnson

stefan.johnson@kalmar.com

+46(0)702-492495

 

SUPPLEANT

Rikard Andersson

rikard.andersson@nynashamn.se

+46(0)8-52073931

SUPPLEANT

Anders Lindskog

anders.lindskog@dockanmarina.se

+46(0)704-401114

REVISORER

Lars-Gösta Alsterberg

lgalsterberg@hotmail.com

+46(0)730-262626

 

Lars Larsson

ll.lby@live.se

+46(0)455-26477, +46(0)709-226477

 

VALBEREDNING

Inga-Britt Söderström

ingabritt@gmail.com 

+46(0)768484858

Helena Pagoldh

helena@sundbyholmsgasthamn.se

+46(0)705-252582