top of page

Kontakta oss!

 

Vid frågor gällande föreningen, gästhamnsutveckling och samarbeten,

vänligen kontakta Erik Martinsson

Vid administrativa frågor och fakturering, vänligen kontakta Sari Isoaho

20220302_162707_edited.jpg

Erik Martinsson

Generalsekreterare

 Telefonnummer: 0733-128 144

Email: erik.martinsson@gasthamnarsverige.se

Sari Isoaho

Administratör

Telefonnummer: 0733-128142

Email: sari.isoaho@gasthamnarsverige.se

RGS Organisation

STYRELSEN

Ordförande

Klas Hjärtstam

klas@konsultsmedjan.se

+46(0)707-284 646

 

Vice ordförande

Andreas Nilsson

andreas@nyavatten.se

+46(0)707-900 910

Kassör

Björn Altnäs

bjorn@altnas.se

+46(0)703-414 764

 

Ledamot

Rasmus Berg

rasmus.berg@blidosundsbolaget.se

+46(0)703-414 764

 

Ledamot

Fredrik Barthold

fredrik@dockspot.com

+46(0)702-311 146

Ledamot

Stefan Johnson

stefan.johnson@kalmar.com

+46(0)702-492 495

 

Ledamot

Rikard Andersson

rikard.andersson@nynashamn.se

+46(0)8-52073931

Ledamot

Anders Lindskog

anders.lindskog@dockanmarina.se

+46(0)704-401 114

REVISORER

Lars-Gösta Alsterberg

lgalsterberg@hotmail.com

+46(0)730-262 626

 

Lars Larsson

ll.lby@live.se

+46(0)455-26477, +46(0)709-226 477

 

VALBEREDNING

Inga-Britt Söderström

ingabritt@gmail.com 

+46(0)768484 858

Helena Pagoldh

helena@sundbyholmsgasthamn.se

+46(0)705-252 582

 

 

 

bottom of page