Kontakta oss!

RGS kansli är öppet vardagar mellan kl. 08.00 – 17.00 och bemannas av Anton Karlsson.

Frågor gällande föreningen, gästhamnsutveckling och samarbeten,

vänligen kontakta vår Generalsekreterare Dick Netterlid.

 

Anton Karlsson

Kansliet

 Telefonnummer: +46(0)705-912990

Email: info@gasthamnarsverige.se

 

Dick Netterlid

Generalsekreterare

 Telefonnummer:+46(0)70 5 912990

Email: dick@netterlid.com

RGS Organisation

STYRELSEN

Ledamot

Stefan Johnson

stefan.johnson@kalmar.com

+46(0)702-492495

 

SUPPLEANT

Calle Söderberg

calle.soderberg@serviceinside.se 

+46 (0)709-36 91 22

SUPPLEANT

Anders Svedberg

step.svedberg@gmail.com

0705-573939

REVISORER

Kenneth Lindrooth

kensus@telia.com

08-7189163, 0704-835665

 

Lars Larsson

ll.lby@live.se

0455-26477, 0709-226477

 

VALBEREDNING

Inga-Britt Söderström

ingabritt@gmail.com

 

Bengt Gustafsson

bengt@ksss.se

070-6784186

 

 

 

Ordförande

Klas Hjärtstam

klas@konsultsmedjan.se

+46(0)707-284646

 

Vice ordförande

Rasmus Berg

rasmus@djurgardshamnen.se

+46(0)703-414764

 

Kassör

Björn Altnäs

bjorn@altnas.se

+46(0)703-414764

 

Ledamot

Andreas Nilsson

andreas@nyavatten.se

+46(0)707-900910

 

Ledamot

Fredrik Barthold

fredrik@dockspot.com

+46(0)702-311146

 

Ledamot

Helena Pagoldh

info@sundbyholmsgasthamn.se

+46(0)705-252582

 

Riksföreningen Gästhamnar Sverige

Talattagatan 22

426 76 Västra Frölunda

E-post: info@gasthamnarsverige.se

Tel: 0763-901496 

© Riksföreningen Gästhamnar Sverige  2019